اردبیل

بهترین شیرینی فروشی های اردبیل

بهترین شیرینی فروشی های اردبیل-اردبیل خرید

 

تعداد بهترین شیرینی فروشی های اردبیل کم نیست. اما شیرینی فروشی که همه ویژگی ها و خصوصیات یک شیرینی فروشی خوب را دارا باشد، کم است. شیرینی فروشی خوب بایستی اول از همه به بهداشت کارگاه شیرینی پزی خود توجه ویژه داشته باشد. تنوع شیرینی و کیک داشته باشد. شیرینی ها و محصولات دیگرش تازه و خوشمزه باشد. محصولاتش باب میل مشتریان باشد. پرسنل آن خوش اخلاق باشند و بهداشت را رعایت کنند. و…

در این مقاله با توجه به این ویژگی ها، چند نمونه از بهترین شیرینی فروشی های اردبیل معرفی خواهد شد. قنادی های معرفی شده تنها در زمینه کیک و شیرینی پزی فعالیت ندارند. بلکه به فروش انواع شکلات ها، آجیل، وسایل مورد نیاز برای جشن های عروسی و تولد و… هم می‌پردازند.

لیستی از بهترین شیرینی فروشی های اردبیل

قنادی آیلار

یکی از بهترین شیرینی فروشی های اردبیل قطع به یقین قنادی آیلار است. کیک ها و شیرینی های این قنادی همیشه تازه و خوشمزه هستند. انواع شیرینی ها از جمله شیرینی های خامه ای، تر، خشک، انواع کیک، شیرینی پرطرفدار باقلوا و… از محصولات این قنادی خوشنام است. هر چیزی که برای یک مراسم تولد نیاز است همه در این فروشگاه جامع موجود است. از شمع تولد گرفته تا بادکنک های هلیومی را می‌توانید از این قنادی تهیه کنید.

قنادی آیلار علاوه بر عرضه محصولات کیک و شیرینی به فروش آجیل، انواع شکلات های خارجی و ایرانی، فینگر فود، انواع دسر، تم های تولد و… فعالیت دارد.

شیرینی های خوشمزه و همچنین پرسنل همیشه خندان و مهربان این مجموعه شما را برای خرید دوباره از این قنادی مشهور ترغیب و تشویق خواهد کرد.

قنادی آیلار آماده اخذ انواع سفارشات مشتریان گرامی برای هرگونه مجالس است.

قنادی آیلار دارای دو شعبه در سطح اردبیل دارد.

آدرس شعبه اول: اردبیل، خیابان حافظ، اول رضوان

شماره تلفن شعبه اول: 09145840154- 04533729304

آدرس شعبه دوم: اردبیل، بزرگراه شهدا، روبروی بانک کشاورزی

شماره تلفن شعبه دوم: 09141559194- 04533460707

بهترین-شیرینی-فروشی-های-اردبیل-قنادی-آیلار-اردبیل-خرید

بهترین-شیرینی-فروشی-های-اردبیل-قنادی-آیلار

قنادی جشنواره

قنادی جشنواره از قدیمی ترین قنادی های اردبیل است. جزو بهترین شیرینی فروشی های اردبیل به حساب می‌آید.

شما عزیزان می‌توانید انواع شیرینی تر و خشک، کیک های شکلاتی و میوه ای، آجیل و تنقلاتی مثل پاستیل و شکلات را از این قنادی خوشنام تهیه کنید. سفارشات برای مجالس هم پذیرفته می‌شود.

آدرس: اردبیل، خیابان حافظ

شماره تلفن: 04533732151

بهترین شیرینی فروشی های اردبیل- قنادی جشنواره- اردبیل خرید

بهترین شیرینی فروشی های اردبیل- قنادی جشنواره

قنادی آنتیک

از بهترین شیرینی فروشی ها در اردبیل، می‌توان به قنادی آنتیک اشاره کرد. شکلات های ایرانی و خارجی، شیرینی های خشک و تر، باقلواهای خوشمزه و… از جمله محصولات و شیرینی جات قنادی آنتیک است.

این قنادی سفارش کیک های تولد شما را با نوع و طراحی موردنظر شما می‌پذیرد.

آدرس: اردبیل، فاز دو سبلان، خیابان باکری

شماره تلفن: 04533513833

قنادی طوقی

اگر به دنبال شیرینی خوشمزه و تازه اما با قیمت مناسب هستید، حتما به قنادی طوقی سر بزنید. کیک های تازه و شکلاتی این قنادی مشهور است.

آدرس: اردبیل، چهار راه، نرسیده به میدان سرچشمه، جنب بانک رفاه

تلفن شماره: 04533243526

قنادی ویولت

یکی دیگر از بهترین شیرینی فروشی های اردبیل، قنادی ویولت است. این قنادی تنوع زیادی در انواع شیرینی، کیک، دسر و فینگر فود دارد. شما می‌توانید برای مهمانی های خود انواع سفارش از جمله انواع کیف و شیرینی را به این مجموعه بسپارید.

قابل ذکر است که این قنادی دارای یک کافه کوچک نیز است. برای دورهمی کوچک و دوستانه مناسب است.

آدرس: اردبیل، خیابان عطایی

شماره تلفن:

قنادی ویولت_اردبیل خرید

قنادی ویولت_اردبیل خرید

سخن آخر

شناسایی بهترین شیرینی فروشی های اردبیل با تعدد شیرینی فروشی ها در سطح اردبیل کار مشکلی است. ما در این مقاله با تحقیق و همچنین از روی تجارب شخصی به چند نمونه از بهترین قنادی های اردبیل اشاره کردیم. قنادی هایی که غیر از عرضه بهترین و تازه ترین شیرینی و کیک به اخذ سفارش مراسمات شما هم فعالیت به سزایی دارد.

شما همشهریان عزیز می‌توانید بوسیله تجارب خود در خرید شیرینی و کیک از قنادی های دیگر، در نظرسنجی زیر شرکت کرده و با معرفی شیرینی فروشی های خوب شهرمان، ما و خوانندگان دیگر را یاری رسانید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *